اول بریم سر مدارس حمایتی که این چند ساله بدلیل کمبود معلم باب شده.به نظر من مدارس حمایتی یعنی فاجعه . چند سال دیگه متوجه میشید که الان من چی دارم میگم . با اینکه به نظر من قبل از این جریان هم آموزش و پرورش یجورایی نابود شده بود که بعدا انشاءالله دلایلشو میگم ولی این مدارس حمایتی یعنی زدن تیر خلاص به جنازه آموزش و پرورش . حالا سرباز معلمیو میگفتیم خب توی روستاهای دور افتاده و کم جمعیت . بهتر از اینه که معلم نداشته باشن ولی الان توی حومه شهرهای بزرگ و شهرها و محله های نسبتا پر جمعیت شاهد پیدایش مدارس حمایتی شده ایم.شاید این روش برای مقاطع دبیرستان زیاد مشکلی ایجاد نکنه ولی در مقطع ابتدایی فاجعس.مگه میشه کسی که تخصص آموزش ابتدایی نداره و رشتش این نیست بیاد و در مدارس ابتدایی کار کنه.

دیگه گفتن نداره که مقطع ابتدایی یکی از حساسترین و پایه ای ترین مقاطع تحصیلیه.و همینطور کار با کودک کار هر کسی نیست.حد اقل باید یه اطلاعاتی و مطالعاتی در زمینه کودک و روانشناسی کودک و همچنین آموزش ابتدایی داشته باشی و آشنایی با روشهای تدریس و .

مگه میشه یکی با یه دوره چند ماهه و اونم فقط با گذروندن یه سری روشهای تدریس بتونه تدریس کنه. نمیدونم اگه واقعا خوبه آیا یکی از مدیران رده بالای آموزش و پرورش یا دولت حاضرند بچشون توی این مدارس تحصیل کنند.

ما که چهار سال تربیت معلم دوره دیدیم و دوره کارورزی توی مدارسو گذرانده بودیم و تدریس تو کلاسو تمرین کرده بودیم.سال اول کارمون نمیتونستیم ادعا کنیم که هیچ مشکلی نداریم و می تونیم تدریس کنیم. دیگه چه برسه به اینکه شخصی بدون این پیش نیازها بخواد بیاد و کار تدریس در این مقطع حساس را بعهده بگیره .

توی محل خودمون شنیدم که اولیای کلاس دوم خودشون میرفتن و به معلم میگفتن که چجوی درس بده و . آیا این به نظر شما فاجعه نیست . کسی که معلم باشه و کارش این باشه بیشتر متوجه میشه من چی میگم . بماند که فهمیدنش برای دیگران هم که خودشون یک طرف قضیه هستند کار زیاد سختی نیست .

با مدارس بقول معروف لاکچری کاری نداریم.مگر نباید حداقلها که همون مدارس دولتی هستند برای عموم یکسان باشه.حالا شاهد این هستیم که توی همین حداقلها هم تبعیض قائل شدن و به برخی ظلم میشه واقعا.

موقع انتخابات که میشه همه دم از سرمایه گذاری میزنن و اینکه ما هر چه توی آموزش و پرورش هزینه کنیم یجور سرمایه گذاری برای آیندس و ضرر نمی کنیم. ولی در عمل متاسفانه . چی بگم . اگه بگم نمیدونن که بدبختی اینجاست که بهتر از همه ما میدونن واین بیشتر ناراحت کنندس.چون اگه نمیدونستن میگفتیم خب نمیدونن.ولی اینکه میدونن و نمیکنن فقط یه معنی بیشتر نمیده که یعنی متاسفانه نمیخوان . و نمیخوان کشور و آینده کشور . ولش کن . نمیخوام وارد بحث ت و اینا بشم . فعلا .

مدرسه غیر انتفاعی یا دولتی بچمو ثبت نام کنم!

«مسجد-مدرسه»

مدرسه دولتی یا حمایتی یا غیر انتفاعی یا نمونه دولتی یا هیئت امنایی یا ...

مدرسه یا مسجد!

مدارس ,توی ,آموزش ,تدریس ,معلم ,ولی ,و پرورش ,مدارس حمایتی ,آموزش و ,به نظر ,که معلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طرح پرسش مهر مطالب اینترنتی alborzgrafikl مطالب اینترنتی تصاویر متحرک بسیار زیبا ♣♣♣دنیای ترفند♣♣♣ عشقکده هم کلاسي chubdesign مرجع به روز اطلاعات سینما و تلویزیون ابزاآلات صنعتی